paní Holcová, Přímělkov

Velmi kladně hodnotím Váš klidný přístup k zákazníkovi a rychlost zpracování plánu. Děkuji.

pan Brudovský, Český Herálec

Děkuji za super spolupráci, nedokáži si představit, že bych veškeré papírování měl vyřizovat sám. Odvedl jste skvělou práci a já vám děkuji :-).

pan Skála, Luka nad Jihlavou

Jsem vysoce spokojen spoluprací od projektu po kolaudaci stavby. Vždy jsme nalezli řešení ke spokojenosti obou stran. Ing. Dvořák je vstřícný, poradí, nalezne řešení a časově flexibilní. Je profesionál ve svém oboru.

pan Prošek, Jihlava

Návrh dle mých požadavků byl zpracován velmi rychle, nad jejich rámec jsem obdržel doplňující pohledy na interiér i exteriér stavby – skvělé pro mojí představu. Maximální spokojenost a velmi promptní řešení.

manželé Skryjovi, Jihlava

Oceňuji osobní nasazení, kreativitu a vstřícný přístup pana Ing. Dvořáka. Myslím, že z jeho strany není co zlepšovat odvádí skvělou práci.

Pan Kiss, Jihlava

Slovní hodnocení není potřeba, protože jsme byli spokojeni ve všech směrech a pokud budeme ještě někdy potřebovat služby tohoto typu určitě se obrátíme na Vás. Přejeme hodně úspěchů do budoucna a pokračujte v dobré práci.

paní Brožová, Luka nad Jihlavou

Za sebe mohu napsat, že kdykoliv jsme měli jak v přípravné fázi, tak poté i při stavební, jakýkoliv požadavek či problém, byl vždy okamžitě vyřešen…..či navrhnuty možnosti řešení…….a to vždy s ochotou a velkou dávkou trpělivosti a vždy v dohodnutém termínu ne-li před ním . Byla jsem opravdu spokojená.

Zeptejte se